HAKKIMIZDA

Firmamız Türkiye, Ankara merkezli olup 2015 yılından beri faaliyet göstermektedir. Şirket olarak değerlere dayalı bir girişimci ruha inanır, bu ruhu faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde başarımızı sürekli kılarak önemli bir unsur görürüz.

Güçlü Altyapımız

Kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı, tüketici bilinçlendirme misyonunu üstlenmiş hizmet ayrıcılıkları butik üretimiyle, yerel ve uluslararası normlara uygun dünya standartlarındaki altyapısıyla hizmet vermeyi amaçlamıştır.

Gıda Güvenliği Politikamız

İnsan ve çevre sağlığına verdiğimiz önem ISO 9001-2015 kalite yönetim sistemine uygun düzenli eğitimlerle, sürekli iyileştirme iç ve dış iletişim en etkin şekilde yapılmasına önem vermek gıda güvenliği politikamızdır.

Depolama Kapasitemiz

ISO 9001:2008, ISO 22000:2005 ve HELAL sertifikalarına sahiptir. Şirketimiz 35.000 m2 kapalı alan ve 60.000 m2 toplam kullanım alanına sahiptir. 100.000 tonun üzerinde buğday ve un depolama kapasitemiz vardır.

İnovasyon Ürünümüz

Ailemizin yeni ürünü olan ama üzerinde uzun zamandır Ar-Ge çalışması yapılmış Nora Mor Un yüksek teknoloji kullanılarak geliştirilmiş besin değeri yükseltilmiş fonksiyonel bir gıda olup %100 yerli kaynaklar kullanılmıştır. Tam bir antosiyanin kaynağı olan bu ürün kırmızı ve mor meyve sebzelerden elde edilmiştir.

Kalite Standartlarımız

Uluslararası kalite standartları çerçevesinde başta Avrupa olmak üzere dünyanın birçok ülkesine ihracat yapıyoruz. Organik gıdanın bir üst versiyonu olarakta bilinen ve metabolik fonksiyonları üzerinde ilave faydalar sağlayıp daha sağlıklı bir yaşam sunarken toplumun her kesimine yüksek kalitede sağlıklı bir yaşan sunarken toplumun her kesimine sağlık açısından faydalı gıdalar sunmak en büyük hedefimizdir.

En iyiyi bulabilmek için, yaratıcı olmanın şart olduğuna inanıyoruz. Bugünlerden çok daha sağlıklı bir geleceğe katkıda bulunmaktan gurur duyuyoruz.